Contact

Wie is wie?

Directeur: Martijn Kramers - martijn@grap.net

 

Projectmanager: Lars Kelpin - lars@grap.net

Uitvoerend producent: Dorus Smit - dorus@grap.net

 

Communicatiemanager: Michelle Verhoeven - michelle@grap.net

Online Marketing (stagiair): Patrick Mogge - patrick@grap.net

Productie Event (stagiaire): Emmanuela Papdogamvraki - emmanuela@grap.net

Podiumprojecten (stagiaire): Liza van As - Liza@grap.net

Podiumprojecten (stagiaire): Romee Borst - Romee@grap.net

Overige / verwante e-mailadressen 

Persoonlijk advies - advies@grap.net
Muzikantendag - info@muzikantendag.nl
POPnl - info@popnl.nl

Adres

Postadres: Postbus 10928, 1001 EX Amsterdam
Bezoekadres: Laurierstraat 107-A
Telefoon: 020.420 8160
E-mail: info@grap.net
Stichting gegevens: KvK: 41203162 / BTW: 0086.45528.B01 / ING: NL40 INGB 0005 5470 21

App ons je vraag

Op werkdagen (maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 18.00 uur) kun je met ons whatsappen.
Voeg 06 231 760 48 toe aan je contacten en app ons je vraag.
Wanneer je gebruik maakt van WhatsApp gelden de door hen gestelde privacyregels